16 octubre, 2013
Equip
Sense categoria

Equip Docent

  

Equip de mestres d’Educació infantil

P3A CAMALEONS: Míriam Enciso

P3B ERIÇONS: Irene Llamas

 

P4A DOFINS: Sonia García

P4B PINGÜINS: Maria Jesús Sánchez

 

P5A DRAC DE COMODO: Mònica Guirado

P5B ÀLIGUES: Alba Albuixech

 

Mestre que completen el cicle: Núria Homs i Montse Gonzàlez

 


Equip de mestres d’Educació primària

 

1rA ESTELS FUGAÇOS : Sergi Gómez

1rB PIRATES: Maria Monclús

 

2nA ESQUELETS: Antoni Beamud

2nB INDIS: Blanca Gaspar

 

3rA ROBOTS: Jordi González

3rB VIATGERS: Gemma Aguiló

3Rc CIENTÍFICS: Alicia Cortés

 

4rtA PLANETES: Bibiana Navarro

4rtB ESPORTS: Anna Garcia

 

5èA VAIXELLS: Mercè Aguas

5èB ROMANS: Lluís Gallifa

 

6èA VOLCANS: Sheila Reina

6èB OFICIS: Vera Garcia

6èC OLIVERES: Alba Ruano

 

ANGLÈS: Urgell Obiols i Pau Peñalver

EDUCACIÓ FÍSICA: Xavi Martínez, Laia Moix i Alicia Cortés

MÚSICA: Raquel Belmonte i Lluís Gallifa

 

Mestres que completen el cicle: Albert Bou, Gisela Domènech i Elena Furió

Equip d’atenció a la diversitat

 

            Mestra d’USEE (Unitat de Suport a l’Educació Especial): Marta Nayas

            Mestra d’EE (Educació Especial):  Núria Toledano

            Psicopedagoga de l’EAP: Sílvia Sanz

Equip de Coordinació General

 

            Coordinadora d’Educació Infantil: Mònica Guirado

Coordinadora de Cicle Inicial: Maria Monclús

Coordinadora de Cicle Mitjà: Jordi Gonzàlez

Coordinadora de Cicle Superior: Alba Ruano

Cap d’Estudis: Laia Moix

Secretari : Xavi Martínez

Direcció:  Elena Furió

 

 

Personal no docent

 

            Tècnica d’Educació Infantil: Pili García

Administrativa: Sandra García

            Consergeria: Isabel González

 

Equip de monitors

        

Educació Infantil

 

            P3

            A: Bea Agell/ Lourdes Luna

            B: Mònica Valarezo / Toñi Redecillas

                       

            P4

            A: Anna Pahissa

            B: Maria Asensio

 

P5

            A: Lara Llorens

B: Emy Sevilla

 

           

Educació Primària

1r

A: Gemma Gallego

B: Marta Fernández

 

 

2n

            2nA Indis: Anna Salas

2nB Esquelets: Inés Mesa

 

3r

3r A: Sara Zoubair

3r B: Carlos León

3rC: Maite Asens

 

4rt

4rtA Planetes: Maya Cargol

4rtB Esports: Pol Gómez

 

5èA Vaixells: Marc Domingo

5èB Romans:   Astrid Gamara

 

6èA Volcans: Bernat Tous

6èB Oficis: Míriam Puigdellívol

6èC Oliveres: Jesús Manchado

 

            Monitora USEE: Anna Tijeras

 

Equip de cuina: Yolanda Rodríguez, Margarita Comas, Nuria Artigas,   

                          Asmaa El Hanebli i Guim Pros 

Coordinació de menjador : Artur Riba

Coordinació d’extraescolars: Carlos León


Descàrregues

 
novembre 2020
dl. dt. dc. dj. dv. ds. dg.
« oct.    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Novetats

C/Pere Ferrer, 5, 08195 Sant Cugat del Vallès - 93.576.40.33 - a8064118@xtec.cat
Política de Cookies   Avis Legal