24 juliol, 2013
Equip
Sense categoria

PERSONAL DE L’ESCOLA

Equip Docent

 

Educació Infantil

 

            P3

            A: Míriam Enciso

            B: Vanessa Expósito

           

            P4

            A: Mònica Guirado

            B: Alba Albuixech

 

            P5      

            A: Carme Molina

            B: Esther Escudé

            C: Sònia García

           

Coordinadora d’Educació Infantil: Sònia García

Mestres de suport: Irene Llamas i Marta Poveda

Especialista de llengua anglesa: Marta Poveda

Tècnica d’Educació Infantil: Pili García

 

Educació primària

Cicle Inicial

            1r

            A: M. Jesús Sánchez-Mariscal

B: Gemma Aguiló

            2n

            Vaixells: Mar Jauset

            Romans: Maria Monclús

 

Coordinadora de Cicle Inicial: Mar Jauset

 

 

Cicle Mitjà

3r

Volcans: Mercè Aguas

Oficis: Elena Furió

Oliveres: Trinidad García

4t

            Pins: Jordi González

Coordinador de Cicle Mitjà: Jordi González

 

Especialista de llengua anglesa: Lucia Dallari

Especialista d’Educació física: Xavier Martínez

Especialista de música: Lluís Gallifa

 

Equip d’atenció a la diversitat

            Mestra d’USEE (Unitat de Suport a l’Educació Especial): Marta Nayas

            Mestra d’EE (Educació Especial): Pepi Aguilar

            Educadora d’EE (Educadora d’Educació Especial): Eulàlia Mor

            Psicòloga de l’EAP: Carme de Pedro

 

Càrrecs de coordinació

Coordinadora de Riscos Laborals: Lluís Gallifa

Coordinadora d’informàtica: Carme Molina

Coordinador LIC: Jordi González

 

Equip de Coordinació General

            Direcció: Mercè Aguas

            Cap d’Estudis: M. Jesús Sánchez-Mariscal

            Secretaria : Lucia Dallari

            Coordinadora d’Educació Infantil: Sònia García

         Coordinadora de Cicle Inicial: Mar Jauset

            Coordinador de Cicle Mitjà: Jordi González

1.2.Personal no docent

 

            Administrativa: Sandra Pérez

            Consergeria: Isabel González

 

1.3.Equip de monitors

         Educació Infantil

            P3

            A: Beatriz Agell i Montse Mora

            B: Marta Padilla i Gemma Sánchez

                       

            P4

            A: Maya Caragol

            B: Mònica Valarezo

 

P5

            A: Gemma Gallego

B: Toñi Redecillas

            C: Ariadna Montiel

 

1r

A: Sonia Albi

B: Rosa Ma Crusells

 

 

2n

            Vaixells: Anna Figueres

Romans: Gemma Iter

 

3r

Volcans: Marta Ripoll

Oficis: Maribel Barba

Oliveres: Marc Domingo

 

4t

Pins: Pol Gòmez

 

Talleristes: Xavier Balanyà, Rosa Ma Crusells, Marc Domingo, Magalí Seoane, Marta Ripoll i Anna Figueres

Monitors de menjador de primària: Sònia Albi, Martí Nicolau, Gemma Íter, M. Isabel Barba i Pol Gòmez.

Directora espai menjador: Mireia Ferrándiz

Coordinació de menjador: Montse Serrano

Coordinació de tallers i extraescolars: Belén Barba

Equip de cuina: Ildefonso Álvarez, Òscar Figueres i Sonia Spiz            

Descàrregues

 
setembre 2020
dl. dt. dc. dj. dv. ds. dg.
« jul.    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Novetats

C/Pere Ferrer, 5, 08195 Sant Cugat del Vallès - 93.576.40.33 - a8064118@xtec.cat
Política de Cookies   Avis Legal