Equip Docent

TUTORIES D’INFANTIL

P3A- TORTUGUES Sonia García-

P3B- GRANOTES MaJesús Sánchez- Mariscal

P4A- BALENES- Mónica Guirado-Coordinadora de cicle infantil

P4B- PEIXOS-Alba Albuixech- Coordinadora LIC– Carolina Aranda

P5A- GOSSOS- Marta Pascual

P5B- DIMONIS DE TASMÀNIA – Irene Llamas- Coordinadora riscos laborals

SUPORT 1- Isabel Muñoz

SUPORT 2- Vanessa Expósito (Carolina Aranda- Laura)

TEI- tècnica d’educació infantil- Pili García

 

TUTORIES DE PRIMÀRIA

1rA- ESQUELETS- Cristina López

1rB- DINOSAURES- Maria Monclús – Coordinadora de cicle inicial

2nA- INVESTIGADORS- Alba Ruano

2nB- CINEMA- Sheila Reina (Maribel Blasco)

3rA- DIAMANTS- Gemma Aguiló i Elena Furió (Janine Subirats)

3rB- NÚVOLS- Jordi González – Coordinador de cicle mitjà

4tA- ASTRONAUTES- Mar Jauset – (Vicent Bohigues)

4tB- INVENTORS-  Zara Hernández

5èA- ROBOTS- Joana Alonso i Natalia Martin

5èB- VIATGERS – Bibiana Navarro

5èC- CIENTÍFICS-ESPORTS- Anna Garcia i Alicia Cortés

6èA- VAIXELLS – Mercè Aguas

6èB- ESPORTS- Vera Garcia

 

ESPECIALISTES

Nerea Larrañaga (anglès) (Sergio García)

Urgell Obiols (anglès) – Coordinadora TAC

Raquel Belmonte (música)

Xavi Martínez (educació física)- Equip directiu

Alicia Cortés (educació física)

Núria Toledano (educació especial) Coordinadora de cicle superior

Laia Moix ( educació especial) – Equip directiu 

Marta Nayas (USEE) (Kevin Muñoz)

Lourdes García (Educadora d’Educació Especial)

Toni Beamud (aula d’acollida)

Elena Furió- Equip directiu

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS

Isabel González- Conserge

Sandra García- Administrativa

 

ALTRES SERVEIS

Sílvia Sanz- Psicopedagoga

Andreu Ratés – Logopeda

Mercè – Fisioterapeuta

Teresa Martí- Bibliotecaria

 

EQUIP DE MONITORS

P3A Lourdes Luna, Maria Polo

P3B Bea Agell, Toñi Redecillas

P4A Marina Asensio

P4B Mónica Valarezzo

P5A Joan Beà

P5B Emy Sevilla

1rA Marta Fernandez

1rB Lara Llorens

2nA Míriam Puigdellívol

2nB Bernat Busquets

3rA Adrià Illa

3rB Marta Beà

4tA Anna Baltasar

4tB Guillem Martí

5èA Martí Clapès

5èB Carlos León

5èC Gemma Gallego

6èA Maya Caragol

6èB Bernat Tous

 

Suports: Sandra Córdoba  i Carla Mucientes

Reforç infantil: Carlota La Cruz i Aitor Golu

 

 

Descàrregues
C/Pere Ferrer, 5, 08195 Sant Cugat del Vallès - 93.576.40.33 - a8064118@xtec.cat
Política de Cookies   Avis Legal